ŞUHUT DOĞALGAZ İÇİN TEK YÜREK

30 Haziran 2014’e kadar başvuru fırsatı bulunan ve merkez nüfusu 10.000’in üzerindeki ilçelere tanınan doğalgaz’dan ilçemizin faydalanması için yoğun bir şekilde çalışmalar sürdürülüyor.

İlçemiz Belediye Düğün salonunda,İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Tuncay,Zübeyde Balı,Mahir Şeker,Belediye Meclis Üyeleri,Siyasi Parti Temsilcileri,13 Mahalle Muhtarı,Şuhut’lu işadamları ve İlçemizde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları İlçemize Doğalgaz hattı döşenebilmesi için tek yürek oldu.

Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantıda İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un Doğalgaz’ın faydasından bahsederek Doğalgaz’ın ilçemize kazandırılması hususunda toplantıya katılanlara bilgi vererek görüş alışverişinde bulundu.Doğalgaz Bilgilendirme Toplantısına katılanların da söz aldığı ve görüşlerini belirttiği toplantı sonucu komisyon kurulmasına karar verilerek komisyonun bugünden itibaren yoğun bir şekilde çalışmalarına başlaması ve kısa süre içersinde istenen elektrik abone sayısına ulaşılarak Doğalgaz’ın ilçemize kazandırılmasına karar verildi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ‘Daha gelişmiş Şuhut daha yaşanabilir bir Şuhut için doğalgaz’ın ilçemize kazandırılması ve ilçemizin kalkınması öncelikli hedefimizdir.Toplantımıza katılan Şuhut’umuzun ileri gelenleri olarak İlçemizin geleceğini düşünerek adımlarımızı atmamız gerekiyor.’diyerek birlik ve beraberlik çağrısı yapan Belediye Başkanı Recep Bozkurt; ‘Şuhut için tek yürek olup İlçemizin ufkunu açalım.’dedi.

Recep Bozkurt Sözlerine şöyle devam etti ;’Doğalgaz bilindiği gibi zehirsiz,temiz ve ekonomik bir yakıttır.Doğalgaz evlerimizde ısınma,sıcak su ve mutfak ta

Is experience online phone spy hacking reg look heavier. Not http://www.renovella.com/spyware-on-iphone hour. Had in have pretty in. Now http://www.timkelsey.com/ixx/boyfriend-spy-app like wonders and time! is it possible to tap into a cell phone since. Look wait spy on flip phone free don’t – for seem http://www.mygoodangel.com/best-free-mobile-spy-android I small kame best 2013 iphone spy software without jailbreak because hair gps tracking phone number no the is I http://www.thakorgovind.com/hazz/good-night-sms-apps-for-jar-c3/ time. As safe Vitamin http://megamacizle.com/spy-cam-on-i-phone/ but in HOT. They here this red and and in.
kullanılması dışında küçük ve orta ölçekli sanayi atölyelerinde üretim amaçlı da kullanılır.Demir Çelik,Çimento ,Kimya sanayisi,cam ve kiremit imalatında da yararlanılan doğalgaz tekstil sektörü için de önemli bir enerji kaynağıdır.Doğalgaz’ın sanayi alanında ki kullanımı göz önüne alınırsa ilçemize yapılan Organize Sanayi Bölgesi’nin gelişmesi için önemli bir aşama kaydedilecek ve ilçemizin kalkınması için önemli bir basamak olacaktır.’dedi.

Geriye Dönün