Şuhut Belediye Başkanımız Yapılan Çalışmaları Yerinde Takip Ediyor

Dsi Bölge Müdürü Şuhut Belediyesinde İncelemelerde Bulundu
DSİ Isparta Bölge Müdürü ve 183. Şube şefleri ile birlikte Dsi bünyesinde Şuhut’a yapılan  çalışmaları Belediye Başkanımız sayın Recep Bozkurt ile birlikte incelediler.Şuhuta yapılan ve şuhut’un çehresini değiştiren Gali Çayı ve Taşkın Koruma işini birlikte inceleyen Dsi Bölge Müdürü Şuhuta yapılan işlerin ve eksiklikleri Belediye Başkanı sayın Recep Bozkurtla Birlikte Değerlendirdi.
Şuhut’a  Üç Yeni Köprü Yapılıyor
Ortalama maliyeti bir köprünün 250.000 tl’yi bulan bir yatırımla Şuhut’a Üç yeni köprü yapılıyor.Birincisi tamam.Şuhut’un merkezi ile küçüksanayisini birleştiren eski köprü sel sularına dayanamayarak yıkılmıştı.Hemen bir çalışma başlatılarak yıkılan köprünün yerine modern ve daha büyük bir köprü inşa edildi.İkinci köprü ise Gali Çayı projesi kapsamında eskiyen ve daha modern bir köprü inşası için ; Kurtuluş Mahallesi Sarıyakup mevkiindeki köprüde yenileniyor.Son olarak ilçemiz küçüksanayi dışındaki kum ocakları civarında eskiyen ve yol güvenliği açısından tehlike arz eden köprüde yıkıldı ve yenisi için inşasına başlanıldı.Ayrıca Belediye Başkanı sayın Recep Bozkurt Tarafından yapılan ve şuhut ilçesinin giriş ve çıkış güzergahında bulunan köprüler için ; görsel açıdan değiştirilmesi gündemde yer almaktadır.Şu an itibariyle Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından proje yapım aşamasında olduğu kaydedildi.
Şuhut Belediye Başkanı Yapılan Çalışmaları Makamında Değil Yerinde Takip Ediyor
Şuhut Belediye Başkanı sayın Recep Bozkurt adeta bir inşaatın şantiye şefi gibi çalışmaları makamında değil yerinde incelemeyi tercih ediyor.Kayalık , toprak , çamur demeden bütün arazilerde çalışma yapan Belediye Başkanı şuhut halkının gözünü doldurmaya ve Çevre ve Orman Bakanı sayın Prof. Dr. sayın Veysel Eroğlu’nun hemşehrisi olarak taktirini kazanmaya devam ediyor..
Geriye Dönün