JANDARMA TEŞKİLATININ 178.YILI KUTLU OLSUN

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Bozkurt mesajında;jandarmanın dosta güven düşmana korku saldığını belirtti.

Jandarma teşkilatını Şuhut ilçesi için yaptığı çalışmalardan dolayı ayrıca teşekkür eden Başkan Bozkurt açıklamalarında;

Özellikle kırsal kesimlerde güven, huzur ve asayişin sağlanmasında önemli roller üstlenen kahraman jandarma, bugün son teknoloji modern silahları ve üst düzey eğitimli personeliyle dosta güven düşmana korku salmaktadır. Ülkemizin birliğine ve dirliğine karşı gerçekleştirilen bölücü terör faaliyetleri karşısında büyük kahramanlıklarla yapılan operasyonlarda da önemli bir görev üstlenen jandarma teşkilatımızın yürüttüğü çalışmalar takdire şayandır.” Bu duygu ve düşüncelerle; “Milletimizin gönlünde önemli bir yere sahip olan birlik bütünlüğün ve vatan topraklarının korunmasında ülkemizin her köşesinde fedakarca ve cansiperane görev yapan jandarma teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.”
Geriye Dönün