Kaymakamlık Futbol Turnuvası Başladı

2011 Kaymakamlık Halısaha Turnuvasının ilk karşılaşmaları 14 Mart 2011 Pazartesi günü saat 19:00‘da başlayacaktır. Karşılaşmalar hafta içi her gün 2 maç oynanacak şekilde planlanmıştır.
 2011 Kaymakamlık Halısaha Futbol Turnuvasına katılan takımların Grupları, Karşılaşma Fikstürleri, Maç Sonuçları ve Puan Durumları aşağıya çıkarılmıştır. Aşağıda belirtilen karşılaşmalar, karşılaşma gün ve saatleri, puan durumları, karşılaşma sonuçları Şuhut İlçe Emniyet Amirliği Resmi Web Sitesinden (www.suhut.afyonkarahisar.pol.tr) yayınlanmış olup, tebliğ niteliğindedir, ayrıca takımlara ve sorumlularına bizzat tebliğ yapılmayacaktır. Ayrıca karşılaşmalardan sonra yazılı olarak yapılacak olan itirazlar sonucu tertip komitesi kararları sitemizde yayınlanacak olup, ayrıca itiraz edene tebliğ yapılmayacak, sitemizde yayınlanması tebliğ niteliğinde olacaktır.Her takım karşılaşma gün ve saatini bu sayfamızdan ve sitemizden takip etmek zorundadır.
 Not: Takımların vermiş olduğu takım listelerindeki kişilerin kurallara uyup uymadığı, sahaya girişte -her ne kadar kontrol edilecek ise de- sahaya çıkardıkları oyuncuların listedeki şahıslar olup olmadığı, takım sorumlularının sorumluluğundadır. Tertip komitesi ancak yazılı itiraz durumunda inceleme yapıp kararını verecektir.
Geriye Dönün