İlçemiz Ankara Ege İlleri 4. Tanıtım Fuarına Damgasını Vurdu

Şuhut Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından hazırlanan Şuhut Belediyesi Tanıtım Standları Ankaralıların ve Ege Bölgesini oluşturan illerin (Afyonkarahisar, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak) arasında boy gösterdi.

EGEM PLATFORMU tarafından düzenlenen organizasyon 14-18 Nisan 2011 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt , tanıtım standımıza gelen ziyaretçilerle bizzat ilgilenmiştir.Ayrıca Şuhut Tanıtım Stadımız , başta Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı sayın Bülent Arınç ve  Mhp Grup Başkan Vekili Oktay Vural olmak üzere Afyonkarahisar Protokolü ile  Ankara ve Ege Bölgesi illerinden gelen ziyaretçilerin akınına uğradı.

5 gün süren  etkinlikte; Ege Bölgesinin tarım, turizm, sanayi ve ticaret potansiyeli ile tarih, kültür, doğal kaynaklar, el sanatları yönünden zenginliğinin tanıtılmıştır.Şuhut Belediyesi görevlileri yaklaşık 2000 kişiye yöresel yemeğimiz olan KEŞKEK ikramı yapılmıştır.

Şuhut Belediyesi Standında el işlemeleri , halılar , kilimler ile patates , sucuk , haşhaş ezmesi , hamur işleri gibi birçok yöremize özgü ürünler sergilenmiştir.Ayrıca ilçemize yapılan yatırımlar da anlatılmıştır.

Geriye Dönün